LibidoHer vegánske želé s rastlinnými výťažkami, bez cukru

Výživový doplnok LibidoHer vegánske želé s rastlinnými výťažkami, bez cukru vám dodá komplex látok na zvýšenie libida čisto prírodným spôsobom.

Výživový doplnok určený pre ženy 

Počet želé v balení: 60 ks / Odporúčaná dávka: 2 želé

 

Variant:
Môžeme doručiť do:
30.5.2024 30.5.2024 30.5.2024 30.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
25 € 50 € 75 € 100 € od 25 € –32 % –34 % –34 % –34 % až –34 % 17 € 33 € 49,50 € 66 € od 17 €
LibidoHer vegánske želé s rastlinnými výťažkami, bez cukru
Libido HER (1) (1)
Akcia Novinka
25 € 50 € 75 € 100 € od 25 € –32 % –34 % –34 % –34 % až –34 %
Expresné dodanie
Expresné dodanie
všetky produkty skladom
Množstevná zľava
Množstevná zľava
pri väčšom nákupe
Vegánske produkty
Vegánske produkty
bez cukru

Hľadáte spôsob, ako podporiť vaše libido čisto prírodným spôsobom? Doplnok výživy LibidoHer vegánske želé s rastlinnými výťažkami, bez cukru vám dodá komplex látok, ktoré navyše prospievajú aj ďalším procesom v tele.

LibidoHer vegánske želé s rastlinnými výťažkami, bez cukru na podporu celkového zdravia

libido-her-banner-gummley

Na ženské libido vplýva mnoho faktorov, z ktorých mnohé môžu byť len prechodné, niektoré však môžu spôsobiť aj dlhodobý pokles sexuálnej túžby. Najčastejšími príčinami zníženého libida sú nadmerný stres, únava, rôzne psychické problémy alebo menopauza. Za vznikom tohto problému môžu byť aj vedľajšie účinky niektorých liekov. Pomôcť vám môže výživový doplnok LibidoHer vegánske želé s rastlinnými výťažkami, bez cukru. Obsahuje viaceré dôležité látky, ktoré priaznivo vplývajú nielen na sexuálnu túžbu.

Vitamín B6

Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, zníženiu miery únavy a pomáha regulovať hormonálnu aktivitu.

Maca

Táto rastlina, ktorá sa k nám dostala z Južnej Ameriky, posilňuje fyzickú a psychickú vitalitu. Inkovia ju používali tiež na zvýšenie libida.

Extrakt z Schizandry čínskej

Povzbudenie, pomoc pre trávenie, stimulácia nervového a srdcovocievneho systému. Schizandra čínska prispieva tiež k normalizovaniu neurohumorálnej nerovnováhy v klimaktériu.

Ashwagandha

Táto rastlina na zvýšenie libida prispieva navyše k znižovaniu stresu, pomáha pri úzkostiach, depresiách a pôsobí upokojujúco.

grafika-detail-nadpis_1

Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý)

Na celkovú podporu organizmu a jeho obranyschopnosti aj proti starnutiu sa v doplnku zvýšenie libida nachádza tiež kozinec blanitý. Táto bylinka navyše reguluje činnosť pohlavných orgánov a pomáha pri znížení sexuálnej túžby.

Extrakt z Cordyceps Sinensis

Pod týmto názvom sa skrýva huba, ktorá vám pomôže zvládať stres a naplní vás novou energiou. Cordyceps Sinensis tiež zvyšuje libido a obsahuje antioxidanty na ochranu buniek pred oxidačným stresom.

Zloženie produktu

Aktívna látka na 2 želé

VITAMÍN B6 1,4 MG
MACA 100 MG
Extrakt z Schizandry čínskej 50 MG
ASHWAGANDHA 50 MG
Astragalus membranaceus 50 MG
Extrakt z Cordyceps Sinensis 20 MG

 

 
5
2x
4
4x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
N Avatar autora | 25.2.2024
Mám to teprve třetí den, takže nemohu soudit je-li to je účinné - zatím nic nepociťuji. Ale jinak objednávka přišla opravdu velmi rychle, myslím že to bylo do tří dnů a to i přesto že se jedná o zahraniční objednávku - ze Slovenska do Čech. Jinak příchuť je dobrá, opravdu jahodová.