Veľkoobchod

OKM Tree Slovensko s. r. o. je váš spoľahlivý partner pre výživové doplnky najvyššej kvality. Naša spoločnosť je výhradným distribútorom výživových doplnkov značky GUMMLEY na Slovenskom trhu a ponúka širokú škálu produktov, ktoré zlepšujú zdravie a pohodu.

1. Veľkoobchodný odber:

Našou prvou možnosťou spolupráce je veľkoobchodný odber, kde vytvárame ponuky na mieru pre malých aj veľkých odberateľov. Naším cieľom je dosiahnuť win-win spoluprácu, kde obaja partneri budú mať prospech z našej spolupráce. Ponúkame individuálny prístup a flexibilné riešenia pre vaše potreby a očakávania.

2. Tvorba vlastnej značky:

Druhou možnosťou spolupráce je možnosť tvorby vlastnej etikety na našich produktov, čo vám umožňuje ponúknuť svojim zákazníkom vlastnú značku s produktami najvyššej kvality, ktoré spĺňajú ich individuálne potreby a očakávania. Sme flexibilní a pripravení spolupracovať s vami na vytvorení produktov pod vašou značkou.

Ak ste záujemca o veľkoobchodnú spoluprácu s nami, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci sú pripravení poskytnúť vám ďalšie informácie a poradiť vám pri výbere produktov a služieb, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Tešíme sa na možnosť spolupráce s vami a na to, že vám pomôžeme rozvíjať váš biznis a dosahovať úspechy na trhu výživových doplnkov.

 📧 E-mail: zdravie@gummley.eu
📞 Telefón: +421917708186

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: