O spoločnosti


Vitajte na stránke spoločnosti OKM Tree Slovensko s. r. o. Sme výhradným distribútorom kvalitných výživových doplnkov značky GUMMLEY na Slovenskom trhu.

Sme hrdí na to, že prinášame našim zákazníkom najvyššiu úroveň kvality a inovácie vo výžive. Naša ponuka zahŕňa vegánske želé cukríky rôznych druhov, ktoré sú obohatené o dôležité živiny ako biokurkumín, B komplex, kyselinu listovú, jablčný ocot, kyselinu pantoténovú a ďalšie.

Naším cieľom je podporovať vaše zdravie a pohodu prostredníctvom prírodných a účinných doplnkov stravy. Veríme v silu prírody a jej schopnosť poskytnúť nám to najlepšie pre náš život a blahobyt.

Okrem toho ponúkame aj možnosť veľkoobchodnej spolupráce pre obchodných partnerov, ktorí sú záujemcovia o distribúciu našich produktov vo veľkom. Sme pripravení poskytnúť individuálny prístup a podporu pre našich veľkoobchodných zákazníkov.

Ak ste záujemca o špeciálny produkt pre vaše zákazníkov, ponúkame tiež možnosť vytvorenia vlastného produktu podľa vašich požiadaviek a špecifikácií. Sme flexibilní a pripravení spolupracovať s vami na vytvorení produktu, ktorý bude zodpovedať vašim potrebám a očakávaniam.

Ďakujeme vám za dôveru a váš záujem o naše produkty. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás.

S pozdravom, Váš tím OKM Tree Slovensko s. r. o.

📧 E-mail: zdravie@gummley.eu
📞 Telefón: +421917708186